SMTH12-SET - 12 inch Lg. Metric Socket T-Handle 7pc. Set
Ask a question
10 Days Unused
SMTH12-SET
DISCONTINUED OR LIMITED STOCK on HAND - Inquire at info@bti-tool.com for a firm delivery date.
12" Lg. T-Handle Socket Set - Made in USA
Motion Pro 08-0113 T-Handle Metric Socket Set
Features
  • Durable nickel pewter finish
  • Deep 6 point sockets
  • Includes a vinyl storage pouch
BTI Tool Pro SKU#. STMH12-SET
 7pc. T-Handle Metric Socket Set
Sizes: 8, 10, 12, 13, 14, 17, 19mm
Availability: Usually ships in 2-3 Days
Average customer review: ""
Availability:
In Stock - Note: TOOL lengths from (18in. to 48in.) and Tool Hex Sizes (10mm - 56mm, 3/8 - 7/8) may be out of stock or delayed. Please confirm via email: info@bti-tool.com